Dziękujemy za wykonanie strony internetowej!

W imieniu Dyrekcji Akademii Przedszkolaka oraz naszych podopiecznych chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować firmie Testimo za stworzenie naszej nowej strony internetowej. Jesteśmy wdzięczni wszystkim pracownikom Testimo za ich pracę oraz okazane serce. Tym bardziej, że zostaliśmy obciążeni niewielkimi kosztami, które były niezbędne do wykonania witryny. Dzięki Waszym działaniom Akademia Przedszkolaka zaistniała w świecie internetowym, co znacznie ułatwi nam przekazywanie informacji rodzicom naszych podopiecznych. Dzięki nowej stronie internetowej teraz każdy rodzic może być na bieżąco z wszystkimi aktualnościami z życia Akademii Przedszkolaka. Jeszcze raz dziękujemy.
Jeśli Państwo też chcą mieć profesjonalną stronę internetową, zapraszamy do współpracy z firmą Testimo.

Chcesz napisać do Testimo? Nic prostszego! Wypełnij formularz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.